fbpx
İstanbul
İstanbul
0543 645 00 15 Salı - Pazar 09:30 - 19:30 Kavaklıdere Cad. Mevlana İş Merkezi Ümraniye - İST.
Mükemmel Yüz Germe

Lifting

Ultrasound, en bilinen tanımıyla anne karnındaki fetüsü izlemeye olanak sağlayan bir teknoloji. Şimdi aynı teknoloji ile elastikiyetini kaybetmiş, sarkmış, ciltler  yorgun yüzler ve düşük kaşlar iyileştirilebiliyor.

Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, ancak cerrahi olarak çözülebilen germe işini başarıyor şöyle düşünün cildin ne kadar derinine inip orda minik hasarlar yaratabilirsek cevap ta o kadar güçlü ve lift edici  oluyor. Fokuslanmış ultrasoun la bu sağlanabiliyor özellikle yüz ovalinin belirginleştirilmesi ve düşük göz kapaklarının iyileştirilmesini sağlayabilen bir teknolojidir  alt yüz ve boyundaki sıkılaştırmasındaki iyilik yüz konturu iyileştirme sistemleri arasında en önlerde yer almasını sağlar . Ulthera kırışıklık giderme yöntemi değildir yüz ovalini belirginleştiren bir sistemdir genç ve doğal görünümün de ilk şartı budur. Tüm yüz için 30 45  dakika süren Ultherapy uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebiliyor. Tek bir uygulama sonrası ile rejenerasyon süreci hemen başlar ama tam sonucun ortaya çıkma süreci 60 ile 90 gün sonradır. Bugüne kadar cerrahi müdahalelerde elde edilen dramatik sonuçlara muadil bir cerrahi olmayan yöntem yoktu, ama bugün mükemmel bir germe ve lifting yapabilen Ulthera teknolojisi var. Alt yüz ,boyun ve göz çevresinde iyilik yaratan Ultheranın artık iç kol ve iç bacakta da iyilik sağladığına dair klinik çalışmaları görüyoruz ilerleyen dönemlerde vücut için de FDA onayını aldığı zaman biz de hastalarımızla buluşturacağız.

35 yaş sonrası cilt sıkılaştırma tedavisi: Thermage CPT  

Yaşlanma başladığında, ondan kaçmamız mümkün değildir ve gençlik çeşmesinin akması da artık bir hayli zorlaşacaktır. Kadınlar, bugün artık ciltlerinde meydana gelen değişikliklerin kontrolünü kendi ellerine alabiliyor.

Örneğin 40 yaşındaki aktrist Gwyneth Paltrow, genç ve güzel görünmesine yardımcı olacak tedaviyi Thermage’de buldu. Hastaların çoğunluğu, ameliyatsız ve ağrısız şekilde genç ve güzel bir görünüm elde etmek istiyor. Thermage, kremler ve serumlardan çok daha etkili sonuçlar veren bir yöntemdir. Medikal estetiğin piyasaya sürülmesinin nedeni, yaşlanmanın önemli belirtilerine sahip olan kadınların sorunlarını cerrahi müdahale gerektirmeden çözebilmektir.

Thermage’in yeni geliştirilmiş, yaygın olarak kullanılan versiyonu CPT formudur daha çok etki ve daha az ağrı sağlayan bu yenilikte yine FDA onayına sahiptir  Bu cihaz, deri ile temas halinde olan ve elle kontrolü sağlanarak RF enerjisi sunan bir cihazdır ve işe ilk olarak buradan başlanır. Sonrasında bu cihazla cildi sıkılaştırmak için kolajen katmanlarında tepkiye neden olup onu harekete geçirmesi adına belli bir bölgeye ısı verilir. Bu sürecin etkileri olarak pürüzsüz, yumuşak ve genç görünümlü bir cilt görülebilir.

Thermage mı Ulthera mı

Her ikisi  de cildin altına inerek o bölgede kontrollü bir hasar yaratıp kollogenin tejrar sentezlenmesini sağlamaktır cildimiz en büyük organımızdır ve yenilenme sürecinin tekrar başlaması için kontrollü hasara ihtiyaç duyar Ulthera ve Thermage CPT de bu esasa dayanır uluslararası tüm kongrelerde her ikisi sürekli karşılaştırılıp birbirlerine üstünlüklerini tartışırız ama benim genel fikrim ikiside gerekli sistemler ve hangisinin hangi hastada daha iyi sonuç vereceğini ancak ikisini kullanınca anlayabiliyorsunuz bu konudaki şanslı doktorlardanım Ulthera daha yeni ve daha dikkat çekici bir sistem ama Thermage’ında doğru hasta da verdiği iyilik halleri hiç de azımsanmayacak kadar iyi ve doğal

Lifting

RANDEVU AL

Call Now Button