fbpx
İstanbul
İstanbul
0543 645 00 15 Salı - Pazar 09:30 - 19:30 Kavaklıdere Cad. Mevlana İş Merkezi Ümraniye - İST.
Her Adım Bir Başlangıçtır

Lazer epilasyon

Tüylerden kalıcı olarak kurtulun

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenlerin merak ettiği sorular arasında, tek bir seansın ne kadar sürdüğü de bulunmaktadır. Gün içinde ne kadar zaman ayırmanız gerektiğini öğrenebilmeniz için “lazer epilasyon uygulanırken tek bir seans ne kadar sürmektedir?” sorusunun cevabını öğrenmeli ve programınızı buna göre ayarlamalısınız.

Gün İçinde Rahatlıkla Yaptırabileceksiniz

Lazer işlemi yüksek teknolojili lazer cihazları sayesinde, son derece hızlı şekilde uygulanmaktadır. Tek bir seans lazer uygulaması süresi oldukça kısa olduğundan, gün içinde minimum 5, maksimum 45 dakika ayırmak suretiyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı yapan güzellik merkezleri genellikle randevu sistemi ile çalışmaktadır. Bu şekilde vakitten tasarruf eder, zaman kaybetmeden randevu saatinizde işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bölgeye Göre Değişen Uygulama Süreleri

Lazer epilasyon uygulaması, genel itibariyle hızlı bir işlem olduğundan kısa sürede uygulanır ve tamamlanır. Ancak uyguladığınız bölge ve bu bölgedeki kıl köklerinin zayıflık derecesi de lazer epilasyon uygulama süresinin belirlenmesinde etkilidir. Çene ve dudak üstü bölgesine uygulanan lazer işlemi 1 ile 5 dakika arasında değişirken, tüm bacaklara uygulanan lazer işlemi 35 ile 40 dakika arasında gerçekleştirilmektedir. Yüz bölgesi ve koltuk altı için genellikle on beş günde bir defa, bacak, bikini bölgesi ve kollar için ayda yahut iki ayda bir defa kontrol yapılır. Yine seans aralıkları yüz ve vücudun diğer bölümlerine göre farklılık gösterir.

Randevu Al
Call Now Button