fbpx
İstanbul
İstanbul
0543 645 00 15 Salı - Pazar 09:30 - 19:30 Kavaklıdere Cad. Mevlana İş Merkezi Ümraniye - İST.
Her an, her yerde ve her koşulda

Kalıcı Makyaj

Her an, her yerde ve her koşulda, daima doğal görünümlü ve makyajlı…!

Doğal güzelliğin ölçüsü, sabah yataktan kalktığında veya duştan çıktığı anda nasıl göründüğüdür. Spor yaparken, yüzerken veya iş yaşamı içinde gün boyunca makyajın bozulmadan aynen korunması çok zordur.

Çağımızın yoğun günlük hayat ve iş yaşamı temposunda, kişisel bakımına özen gösteren hanımların çoğu ne makyaja ne de kuaföre vakit ayırmaktan hoşlanmazlar. Saçlarına biyoform yaptırıp kuaförlerine veda ederken, her an yaşama hazır olmak isterler. Tabii bütün bunlar çağdaş kadının güzel görünmekten vazgeçtiği anlamına gelmez. Tam tersine her an, her yerde ve en doğal haliyle arar.

Kalıcı makyaj, her şart altında bakımlı olmak isteyenler için çok uygun bir seçimdir. Duşun altında dalti yerinde duran hafif sürme, dudak kontürü, şekil verilmiş kaşlar sizi yıllarca terk etmez. Kalıcı makam tıbbi adı “Intradermel-Mikropigmentasyon” dur. Kalıcı makyajda kullanılan cihazlar dövmede kullanılanlardan farklıdır, ayrıca iğneler çok incedir ve mürekkep yerine pigment enjeksiyonu yapılır.

Kalıcı makyaj gözlere, kaşlara, dudaklara uygulandığında onları sadece belirginleştirir. Normal makyaj gibi abartılı değildir. Kalıcı makyaj yüzdeki ifadeyi netleştiren bir çerçevedir. Kalıcı makyaj cildin yüzeyine yapılmaz. Deri altına mikropigmentasyon tekniğiyle yapılır. Bu pigmentler derin Da altında kaldığı için doğal ve pastel tonlarda görünür. Bu pastel görüntü kalıcı makyaja yumuşacık bir cloğallık verir.

Kalıcı Makyaj

RANDEVU AL

Call Now Button